Webinář: Modernizujte výrobu v Odoo

nejmodernější  ERP systém, který raketově získává světový trh

registrace ZDARMA
Free
Qty
 

Program webináře 

  Proč řešit výrobu právě v Odoo  (10 min)

 • možnosti propojení - ERP řešení

 • Odoo jako fenomén šířící se celým světem

  Live ukázka  (20 min)

 • jak vypadá řízení výroby v Odoo

 • co vše lze v modulech pro výrobu v Odoo dělat

  Rozhovor s hostem (10 min)

 • diskuze

 • jeho pohled na vývoj ERP a využívání řízení výroby ve světě

  Q&A  (10 min)

 • otázky a odpovědi

 • doplnění informací

 Více informací - co výroba v Odoo umí >>

Pro koho je webinář určený

 Výrobní ředitelé 
 Provozní ředitelé
✔ Ředitelé a manažeři malých, středních i velkých podniků
  CTO, CIO, CFO

Technické provedení webináře

Webinář bude vysílán na platformě Zoom. Po registraci vám zašleme přihlašovací údaje a kroky, jak se k webináři online přihlásit.

O 26HOUSE   (pořadatel webináře)

Naše společnost 26HOUSE je zlatým partnerem Odoo. Přinášíme pro českou a slovenskou republiku lokalizaci Odoo. Aktivně se podílíme na šíření tohoto fenomenálního ERP systému, který ve světě používají desetitisíce firem a vice než 6 miliónů uživatelů.

V 26HOUSE věříme, že Odoo je nejlepší IT řešení na trhu, které zjednodušuje firemní procesy efektivně bez zbytečných komplikací. Více se o benefitech Odoo dočtěte na našem blogu zde. 

       Speaker

       

      Tomáš Vychodil 

      Lektor, trenér, senior konzultant 26HOUSE

      ,,Prošel jsem si pozicemi řadového zaměstnance, středního i top managementu. Vím jaké je podnikat, rozbíhat nové projekty, start-upy, mít zaměstnance, vést je a motivovat. Proto dnes rád předávám své zkušenosti druhým. Když jsem poznal Odoo a pochopil jak funguje, vyrazilo mi to dech."

       Host


      Miloš Milojkovič

      Konsultant na Supply Chain a ERP procesy

      “Svému oboru se věnuji již od roku 1996, kdy jakékoliv ERP ještě bylo v plenkách. Postupem času, se začali Access a Excel nahrazovat plnohodnotnými systémy, a já jsem své provozní znalostí z nákupu, plánování výroby, řízení nákupních i finálních zásob, výroby, údržby, skladování, expedice a distribuce postupně převáděl do elektronické podoby. ERP, WHS, MRP, MPS, WMS, QMS a Transportní moduly jsou mým koníčkem. Zastávám názor, že při zavádění nových ERP systému, není cílem kopírovat původní postupy a procesy do nového, ale využít příležitosti k zavedení nových, a rád při této cestě zákazníkovi pomůžu. Vše má svůj čas a nové změny musí nejdříve dozrát, než budou provedeny další kroky. Na práci mě nejvíc motivuje, když se z novinky stane standard a výsledek předčí jakákoli očekávání."

       Host


      Tomáš Píšek

      IT Production Analyst - 26HOUSE

      “V oboru ERP a WMS se pohybuji již 15 let a to především v oblasti výroby a supply chain. Po letech strávených v implementační firmě jsem přešel na 'stranu zákazníka', abych poznal a lépe pochopil druhou stranu. Bylo pro mne klíčové zkusit si, jaké to je vybírat ERP, WMS, dodavatele, připravit data, připravit procesy, příručky, uživatele, testovat... A protože mám rád nové věci a změny, vrátil jsem se, abych opět pomáhal ERP systém zavádět. A proč Odoo? Je snad dokonalé, bez chyby? Ne, to určitě ne. Ale je svěží, pomáhá uživatelům a má potenciál firmy posunout dál. Obrovský potenciál."

      DatUM a čas
      Thursday

      September 30, 2021

      2:00 PM 3:00 PM Europe/Prague
      OrganizÁTOR

      26HOUSE s.r.o. (CZ)

      +420 608 303 808
      info@26house.com
      SDÍLEJTE

      Zaujalo vás téma webináře? Informujte o něm vaše známé.